Produkty

Produkty

Nasze produkty to najlepsze rozwiązania do transportu bliskiego ładunków.
Zawiesia linowe z lin stalowych i modele łańcuchowe w kilku klasach jakości to warianty stalowe dostępne w naszej ofercie. Proponujemy również zawiesia tekstylne, tj. pasowe i wężowe wykonywane w wielu typach.


Akcesoria takie, jak: haki z zabezpieczeniem, haki kontenerowe i tzw. bezpieczne, ogniwa, szakle, zaciski linowe, kausze to tylko niektóre komponenty z naszej szerokiej oferty.

Do specjalistycznych zastosowań chwytaki: do blach (w tym uchwyty śrubowe), kształtowników, chwytaki do rur i prętów, zawiesia widłowe to wyroby od lat przez nas wykonywane, przez co dopracowane i sprawdzone.

Ostatnio w ofercie produktów firmy znalazły się wciągniki linowe i wciągniki łańcuchowe, podnośniki mechaniczne, żurawie i suwnice.
W naszej ofercie znajdą Państwo również artykuły, które mogą z powodzeniem być wykorzystane w branży budowlanej, takie jak stężenia prętowe i linowe, czy podkłady pod stopę rusztowania.

Nasze artykuły charakteryzują się wysoką jakością, długą żywotnością, odpornością na mechaniczne zużycie.

Dbamy o komplementarność naszej oferty. Uzupełniamy ją stale o konwencjonalne oraz nowe rozwiązania.

Szeroka oferta artykułów najwyższej jakości przekłada się na rosnące nieprzerwanie od 1992 roku zaufanie naszych klientów. Z naszych wyrobów korzysta wiele firm z różnych sektorów gospodarki.

Produkty oznaczone znakiem Mipromet to w dziedzinie dźwignicowej jakość i bezpieczeństwo!