Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Liny stalowe 

Lina stalowa

Znajdujące się w tej kategorii produkty można wykorzystać zarówno w transporcie, jak i podczas realizacji zadań w zakładzie przemysłowym. Proponowane liny stalowe w zależności od zastosowanej średnicy i konstrukcji mogą wyróżniać się zróżnicowaną minimalną siłą zrywającą.

Znajdujące się w tej kategorii produkty można wykorzystać zarówno w transporcie, jak i podczas realizacji zadań w zakładzie przemysłowym. Proponowane liny stalowe w zależności od zastosowanej średnicy i konstrukcji mogą wyróżniać się zróżnicowaną minimalną siłą zrywającą.Oferujemy takie warianty, jak:

  • 35 x 7 (kompaktowe),
  • 6 x 7 + FC,
  • 7 z 7 (nierdzewne),
  • 6 x 36 + IRWC,
  • i wiele więcej.

Po złożeniu zamówienia, odcinamy odpowiednią długość lin stalowych, zgodnie ze zleceniem. Mogą one również wyróżniać się dodatkowymi parametrami, np. odpornością na szkodliwe działanie wody oraz wilgoci (po zastosowaniu stopów nierdzewnych). Dzięki temu otrzymują Państwo produkt o dokładnie takiej specyfikacji, jaka jest niezbędna do wykonania wybranych obowiązków.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej modelami - jeżeli nie są Państwo pewni, która z konstrukcji najlepiej sprawdzi się podczas przykładowo transportu ładunku, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów