Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Maty, podkłady 

Podkład najazdowy do pojazdów GS

Realizacja prac budowlanych często nie odbywa się w korzystnych, łatwych do kontrolowania warunkach, np. w przestrzeni zamkniętej. Dużo częściej odbywają się na terenie otwartym, gdzie maszyny i urządzenia narażone są na kontakt z wilgocią lub opadami.

Realizacja prac budowlanych często nie odbywa się w korzystnych, łatwych do kontrolowania warunkach, np. w przestrzeni zamkniętej. Dużo częściej odbywają się na terenie otwartym, gdzie maszyny i urządzenia narażone są na kontakt z wilgocią lub opadami. Może to być problematyczne w szczególności w przypadku dźwigów i koparek, które będą zmuszone przejeżdżać po wilgotnym lub grząskim gruncie. Jeżeli maszyna posiada koła gumowe, pokonanie takiego terenu może być znacznie utrudnione bądź nawet niemożliwe - wówczas niezbędne okazują się maty i podkłady.


Przygotowaliśmy zarówno dedykowane podkłady pod stopy stabilizatorów dźwigów, jak i maty antypoślizgowe pod koparki czy dedykowane do nich łączniki. Dostępne są również najazdy, stopnie, a także zróżnicowane nakładki odblaskowe do złączy. Wszystkie są łatwe do przenoszenia oraz montażu. Każdy z produktów ma za zadanie ułatwić bądź umożliwić realizację prac budowlanych na niestabilnej powierzchni, dla zachowania bezpieczeństwa oraz jednoczesnej najwyższej jakości działań.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów