Mipromet to polska firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji zawiesi i osprzętu do podnoszenia ładunków.

Znaczącą część profilu produkcji firmy stanowią trawersy i specjalistyczne chwytaki.

Zadowolenie klientów jest najważniejszym priorytetem w strategii naszej firmy.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim darzą nas Klienci od 1992 roku. Ich lojalność jest dla nas potwierdzeniem, a dla Państwa gwarancją jakości oferowanych przez Mipromet produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dołączenia do grona tych, którzy nam zaufali.

Proces projektowania odbywa się w oparciu o Dyrektywę Maszynową i normy europejskie EN, co w połączeniu z doświadczeniem zespołu projektowego i wspomaganiem komputerowym procesu gwarantuje na tym etapie otrzymanie optymalnej wizji produktu.

Nasze projekty każdorazowo przedstawiamy do akceptacji Zamawiającemu, aby uwzględnić wymagania, które często rodzą się dopiero po zwizualizowaniu i zwymiarowaniu konstrukcji. Rzeczowa realizacja zaakceptowanego projektu odbywa się przez wykwalifikowany personel przy użyciu wysokiej jakości atestowanych materiałów i maszyn sterowanych komputerowo. Ma to wpływ na dokładność wymiarową, optymalizację kształtów i wymiarów oraz estetykę produktu.

Przekazany do użytkowania wyrób jest trwale cechowany:

  • znakiem wytwórcy,
  • znakiem CE,
  • udźwigiem,
  • numerem fabrycznym,
  • rokiem produkcji,
  • ciężarem własnym,
  • posiada dokumenty tj. deklaracje zgodności z dyrektywą maszynową 2006/42/WE, dokument kontroli jakości wg PN-EN 10204 i instrukcje użytkowania.

Dokumentacja techniczna każdego produktu przechowywana jest w firmie, co w przypadku konieczności remontu pozwala na bezbłędne wykonanie części zamiennych.

Najlepszą rekomendacją dla naszych produktów jest zadowolenie Klientów wyrażone kolejnymi realizacjami.
Ich przykłady zobacz w bogatej galerii: http://mipromet.pl/galeria