Żurawie i suwnice

miproCrane

Jednymi z najczęściej wykorzystywanych urządzeń do podnoszenia ciężkich oraz wielkogabarytowych ładunków są żurawie oraz suwnice. Oferujemy je w wariantach przestawnych, słupowych, przyściennych oraz podsufitowych. Polecamy także aluminiowe wciągarki bramowe skręcane.

Trawersy

miproBeam

W asortymencie uwzględniliśmy zarówno trawersy belkowe stałe i regulowane, jak i indywidualnie dopasowane do charakteru podnoszonych ładunków (ramowe, trójramienne, z hakami do kręgów i więcej). Proponujemy je w wersjach na zawiesiach, a także z regulowanym uchem.

Uchwyty i chwytaki

miproClamp

Polecamy uchwyty i chwytaki do różnych zastosowań, a w tym do szyn, beczek, rur, profili, wyrobów betonowych, kręgów stalowych i wiele więcej. Uwzględniliśmy w ofercie również kosze podwieszane do transportu osób oraz zawiesia widłowe umożliwiające przenoszenie wymagających ładunków.

Osprzęt dla wózków widłowych

miproFork

Ofertę poszerzyliśmy o profesjonalny osprzęt do wózków widłowych, a w tym między innymi przedłużki do wideł, nakładki szeregowe, pługi, pojemnik uchylne, kosze na ludzi lub na butle z gazem, a także uchwyty do beczek. Oprócz tego polecamy trawersy w wielu wariantach modelowych.

Wciągniki, podnośniki, krążki linowe

miproEquipment

Aby poprawnie pozycjonować konstrukcję podczas jej montażu, niezbędne jest zastosowanie takich rozwiązań, jak wciągniki i podnośniki. Polecamy między innymi modele łańcuchowe (również elektryczne), hydrauliczne i linowe, a także rolki oraz łomy transportowe.

Zawiesia linowe

miproSling

Nasze zawiesia linowe zostały wykonane z wysokogatunkowego materiału ocynkowanego, aby wyróżniały się największą możliwą wytrzymałością. Polecamy zarówno modele zaplatane, jak i zaciskane, zakuwane i zalewane w wariancie jedno-, dwu-, trój- oraz czterocięgnowym.

Zawiesia pasowe

miproSling

Dzięki dużej odporności na kwasy, wilgoć, oleje, a także wahania termiczne, zawiesia prasowe są powszechnie wykorzystywane w przemyśle. Swoją wytrzymałość na duże obciążenia zawdzięczają zastosowaniu materiału poliestrowego, a także przemyślanej konstrukcji.

Zawiesia łańcuchowe

miproSling

Przenoszenie ładunku ważącego do nawet 30 000 kg jest możliwe wyłącznie jeżeli zostaną zastosowane zawiesia wężowe. Oprócz wielu wariantów cięgnowych, przygotowaliśmy również model o obwodzie zamkniętym. Wszystkie produkty posiadają etykietę identyfikacyjną.

Zawiesia wężowe

miproSling

Przenoszenie ładunku ważącego do nawet 30 000 kg jest możliwe wyłącznie jeżeli zostaną zastosowane zawiesia wężowe. Oprócz wielu wariantów cięgnowych, przygotowaliśmy również model o obwodzie zamkniętym. Wszystkie produkty posiadają etykietę identyfikacyjną.

Odciągi łańcuchowe

miproSling

Aby stabilniej przytwierdzić ciężkie, wielkogabarytowe ładunki należy zastosować odciągi łańcuchowe, które oferujemy w wariancie jednoczęściowym bądź z napinaczem. Dzięki nim zostanie zachowane należyte bezpieczeństwo, zarówno pracowników, jak i towaru.

Pasy mocujące

miproSling

W przypadku ładunków ponadnormatywnych w szczególności niezbędne są pasy mocujące, dzięki którym można pewnie oraz bezpiecznie przenieść towar. Przygotowaliśmy zarówno propozycje jedno-, jak i dwuczęściowe, aby nasi Klienci z łatwością dopasowali towar do ładunku.

Liny stalowe

miproRope

Zależy nam, aby znaleźli Państwo w naszym asortymencie dokładnie takie produkty, jakich wymaga zakład przemysłowy. Dlatego nasze liny stalowe mogą zostać odcięte na odpowiednią długość, a także posiadać dodatkowe wzmocnienia, chroniące je przed przykładowo korozją.

Maty i podkłady

miproPad

W celu zabezpieczenia terenu, jak i zapewnienia urządzeniom i maszynom stabilnego, poprawnego działania, oferujemy maty i podkłady antypoślizgowe. W asortymencie uwzględniliśmy również łączniki metalowe, podkłady z gniazdem pod dźwig, a także stelaże.

Akcesoria Stalimet,Pewag,Yoke

miproAcc

W asortymencie mogą Państwo również znaleźć takie akcesoria do zawiesi, jak zabezpieczenia do haków, śruby z uchem, ogniwa główne ze stali nierdzewnej, napinacze, wahacze łańcuchowe, śruby rzymskie ocynkowane, a także złączki aluminiowe oraz trawersy.

demo-image
NOWOŚCI nowe
PRODUKTY
demo-image
PORTFOLIO galeria
REALIZACJI
demo-image
OFERTA nasze
USŁUGI

NASZ BLOG BRANŻOWY

MIPROMET TO

POLSKA FIRMA
Mipromet to w 100% polska firma z polskim kapitałem i fabrykami rozlokowanymi w całej Polsce.
DOŚWIADCZENIE
Od 1992 roku nieprzerwalnie w branży, rozwijamy park maszyn i technologie.
OBSŁUGA KLIENTA
Zadowolenie klientów jest najważniejszym priorytetem w strategii naszej firmy.
JAKOŚĆ
Proces projektowania odbywa się w oparciu o Dyrektywę Maszynową i normy europejskie EN
PROJEKTOWANIE
Optymalna wizja produktu dzięki doświadczoczemu zespołowi i wspomaganiu komputerowemu.
PRODUKT
Przekazany do użytkowania wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej CE