Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Zawiesia wężowe 

Zawiesie wężowe

Przenosząc różnego rodzaju ładunki o większych gabarytach oraz rozmiarze, istotne jest zastosowanie solidnych włókien, znacząco ułatwiających transport. Wykorzystywane są do tego zawiesia wężowe, składające się z ogniwa głównego, a także odpowiedniego zakończenia. Oferujemy je w wariancie jedno-, dwu-, trój- oraz czterocięgnowym, aby mogli Państwo łatwo dopasować produkt do posiadanego kształtu ładunku.

Przenosząc różnego rodzaju ładunki o większych gabarytach oraz rozmiarze, istotne jest zastosowanie solidnych włókien, znacząco ułatwiających transport. Wykorzystywane są do tego zawiesia wężowe, składające się z ogniwa głównego, a także odpowiedniego zakończenia.Oferujemy je w wariancie jedno-, dwu-, trój- oraz czterocięgnowym, aby mogli Państwo łatwo dopasować produkt do posiadanego kształtu ładunku. Ten dobór jest również uzależniony od ciężaru towaru - typ jednocięgłowy posiada maksymalne obciążenie robocze sięgające 10 000 kg, podczas gdy czterocięgnowe sięga nawet 21 000 kilogramów. Przygotowaliśmy również produkt o obwodzie zamkniętym o udźwigu do nawet 30 000 kg.


We wszystkich zawiesiach wężowych umieszczone zostały etykiety identyfikacyjne, które są wszyte w produkt. Ponadto zostały wykonane z materiału, który nie uszkodzi mechanicznie powierzchni ładunku.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów