Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Uchwyty do kontenerów 

Zawiesie jednorożne DK-DID

Jednymi z najczęściej transportowanych ładunków na terenie portów są kontenery - aby ich przenoszenie odbyło się bezpiecznie, a jednocześnie sprawnie niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego oprzyrządowania. To właśnie je znajdą Państwo w naszym asortymencie w postaci zawiesi jednorożnych.


Jednymi z najczęściej transportowanych ładunków na terenie portów są kontenery - aby ich przenoszenie odbyło się bezpiecznie, a jednocześnie sprawnie niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego oprzyrządowania. To właśnie je znajdą Państwo w naszym asortymencie w postaci zawiesi jednorożnych. Tego rodzaju uchwyty posiadają przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, dzięki czemu doskonale radzą sobie z obciążeniem roboczym sięgającym od 2000 do nawet 10000 kilogramów. Oferujemy je z zarówno jednym, jak i dwoma hakami mocującymi.


Nasze uchwyty do kontenerów zostały wykonane zgodnie ze zharmonizowaną normą PN-EN 13155, a także spełniają wszystkie przepisy dyrektywy maszynowej 2006/42/WE. Dzięki temu mają Państwo pewność, że ładunek zostanie bezpiecznie przemieszczony w wybrane miejsce na terenie portu, zakładu przemysłowego, a nawet lotniska.


Zachęcamy do przejścia na zamieszczone poniżej podstrony produktowe w celu zapoznania się ze specyfikacją techniczną dostępnych modeli, a także przykładami podnoszenia przy ich pomocy ładunków.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów