Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Suwnice 

Oferujemy Państwu osprzęt do podnoszenia ładunków o standardowych parametrach technicznych, a także rozwiązania o specyfikacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Wszystkie projektowane przez nas urządzenia muszą być zaakceptowane przez naszego zleceniodawcę i dopiero wtedy przystępujemy do ich realizacji.

Oferujemy Państwu osprzęt do podnoszenia ładunków o standardowych parametrach technicznych, a także rozwiązania o specyfikacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Wszystkie projektowane przez nas urządzenia muszą być zaakceptowane przez naszego zleceniodawcę i dopiero wtedy przystępujemy do ich realizacji. W poniższej ofercie znajdą Państwo standardowe suwnice o rozpiętości do 10 m i maksymalnym udźwigu 2 t oraz lekkie suwnice aluminiowe, które mogą być mocowane do sufitu, konstrukcji hali lub konstrukcji wsporczej.
Produkujemy także wciągarki bramowe SIGMA i DELTA, również dostępne w kilku wersjach, różniących się między sobą specyfikacją techniczną. Dodatkowo niektóre modele DELTA występują w opcji skręcanej. Klientom proponujemy także nieco lżejsze, aluminiowe wciągarki bramowe. Dopełnienie oferty stanowią trójnogi THETA, wyposażone w wciągnik łańcuchowy lub linowy oraz pas mocujący. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą wyposażą Państwo swoją firmę w urządzenia ułatwiające codzienną pracę i zwiększające jej wydajność.

Więcej
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów