Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Uchwyty do blach 


Powierzchnie płaskie należy podnosić przy pomocy innego sprzętu, niż przykładowo kontenery oraz maszyny. Jest to istotne nie tylko ze względu na parametry urządzeń, które nie są przystosowane do np. cienkich materiałów, ale również ze względu na bezpieczeństwo samego ładunku. Dlatego nasz asortyment został poszerzony o uchwyty do blach, które z łatwością uniosą towar na wybraną wysokość i przeniosą w dowolne miejsce.


Powierzchnie płaskie należy podnosić przy pomocy innego sprzętu, niż przykładowo kontenery oraz maszyny. Jest to istotne nie tylko ze względu na parametry urządzeń, które nie są przystosowane do np. cienkich materiałów, ale również ze względu na bezpieczeństwo samego ładunku. Dlatego nasz asortyment został poszerzony o uchwyty do blach, które z łatwością uniosą towar na wybraną wysokość i przeniosą w dowolne miejsce. Proponujemy modele ze śrubą, przegubowe, a także dedykowane do bardzo cienkich materiałów.


W przypadku ładunków, które muszą pozostać w pozycji poziomej, zostały przygotowane specjalistyczne uchwyty do blach z trawersami bądź posiadające unikalną konstrukcję z korbką. Wszystkie zostały tak zaprojektowane, aby stabilnie utrzymywały ładunek, jednocześnie go przy tym nie uszkadzając. Poniższy sprzęt został wykonany z wysokogatunkowych materiałów, w tym ze stali czarnej, zgodnie z międzynarodowymi normami. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami, wybierając odpowiedni zakres chwytania, a także takie dodatkowe funkcje, jak przykładowo praca parami.

Więcej
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów