Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Standardowe trawersy 

Trawers THG

W przypadku ładunków o nietypowym kształcie bądź dużym ciężarze (wymagających kilku punktów podwieszenia) transport poprzez zwykłe zawiesia nie jest najefektywniejszym rozwiązaniem - zamiast tego wykorzystywane są specjalistyczne komponenty. Są nimi standardowe trawersy, unoszące i transportujące towar na wybraną wysokość w zauważalnie krótkim czasie.

W przypadku ładunków o nietypowym kształcie bądź dużym ciężarze (wymagających kilku punktów podwieszenia) transport poprzez zwykłe zawiesia nie jest najefektywniejszym rozwiązaniem - zamiast tego wykorzystywane są specjalistyczne komponenty. Są nimi standardowe trawersy, unoszące i transportujące towar na wybraną wysokość w zauważalnie krótkim czasie. Najczęściej składają się z poprzecznej belki, która może posiadać dwa lub więcej haków. To właśnie na nich zaczepiany jest ładunek, poprzez odpowiednie zawiesia. Zamiast haków mogą zostać zastosowane również dedykowane otwory.


W naszym asortymencie można również znaleźć trawersy o odpowiednio dostosowanej konstrukcji, z kilkoma punktami zaczepienia, umożliwiające podnoszenie oraz transportowanie kontenerów, worków Big-Bag. Do innych zastosowań specjalnych przygotowane zostały modele składające się z kilku belek poprzecznych bądź też tworzących kwadrat lub prostokąt. Zachęcamy do przejścia na poniższe podstrony produktowe w celu zapoznania się z parametrami technicznymi naszych produktów.

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów