Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Uchwyty specjalne 


Niestety w każdym zakładzie przemysłowym czy magazynie ciężko znaleźć rozwiązania uniwersalne, które doskonale sprawdzą się podczas transportowania wszystkich produktów. Zamiast tego należy zadbać, aby wyposażenie uwzględniało narzędzia do zróżnicowanych komponentów.

Niestety w każdym zakładzie przemysłowym czy magazynie ciężko znaleźć rozwiązania uniwersalne, które doskonale sprawdzą się podczas transportowania wszystkich produktów. Zamiast tego należy zadbać, aby wyposażenie uwzględniało narzędzia do zróżnicowanych komponentów. Aby ułatwić Państwu to zadanie, przygotowaliśmy kategorię zawierającą wyłącznie uchwyty specjalne. Obejmuje ona między innymi rozwiązania do blach, zwojów drutu, beczek, a nawet pierścieni - wszystkie dostępne w wielu wariantach wymiarowych, posiadające zróżnicowany udźwig.


To nie wszystko, co można znaleźć w tej kategorii. Oprócz uchwytów specjalnych przygotowane zostały haki, trzpienie nośne, szeroki zakres zawiesi (w tym jednorożne oraz widłowe), cięgna liniowe oraz stabilne stojaki. W celu przetransportowania osób w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej, przygotowane zostały bezpieczne kosze podwieszane, z zastosowanymi poręczami, a także miejscem na narzędzia. Jest to tylko niewielka część naszej oferty - zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi rozwiązaniami w celu wyposażenia magazynu czy zakładu we wszystko, co jest niezbędne.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 682 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 682 elementów