Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Podkłady pod dźwigi 

Podkład pod dźwig

W tej kategorii zostały zamieszczone rozwiązania odpowiadające za umożliwienie bądź ułatwienie realizacji zróżnicowanych prac budowlanych. Obejmuje to w szczególności nieprzewidywalne warunki środowiskowe, które można spotkać podczas wykonywania działań na zewnątrz.

W tej kategorii zostały zamieszczone rozwiązania odpowiadające za umożliwienie bądź ułatwienie realizacji zróżnicowanych prac budowlanych. Obejmuje to w szczególności nieprzewidywalne warunki środowiskowe, które można spotkać podczas wykonywania działań na zewnątrz. Aby zapewnić prawidłową pracę maszynom warto wykorzystać takie rozwiązania, jak podkłady pod dźwigi - z wpustem lub z gniazdem. Należy je ułożyć na stabilnym gruncie, aby mogły zadbać o właściwe rozłożenie nacisków na większej powierzchni.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę podkłady pod dźwigiem zostały wykonane z surowców wtórnych, a zastosowana technologia sprawia, że nie nasiąkają wodą. Ponadto są one wyjątkowo łatwe do zamontowania, przenoszenia i eksploatacji, nie wymagając znacznego nakładu czasowego. Zachęcamy również do sprawdzenia dostępnego stelażu, który jest przeznaczony na dwie powierzchnie stabilizacyjne o podanych, w zamieszczonej na podstronie specyfikacji technicznej, wymiarach.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów