Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Kosze podwieszane 


Transportowanie osób pomiędzy poziomami bądź też nad powierzchniami, po których nie można poruszać się tradycyjnymi metodami, wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Należą do nich przede wszystkim kosze podwieszane, które obecnie powszechnie stosuje się w między innymi zakładach przemysłowych, magazynach, portach oraz na placach budowy.

Transportowanie osób pomiędzy poziomami bądź też nad powierzchniami, po których nie można poruszać się tradycyjnymi metodami, wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Należą do nich przede wszystkim kosze podwieszane, które obecnie powszechnie stosuje się w między innymi zakładach przemysłowych, magazynach, portach oraz na placach budowy. Są one wykonane z solidnych materiałów, złączone w przemyślaną konstrukcję, aby przemieszczanie odbywało się nie tylko sprawnie, ale również w pełni bezpiecznie dla pracowników.


W asortymencie naszej firmy można znaleźć kilka podstawowych wariantów koszy podwieszanych, zróżnicowanych pod względem konstrukcji. Dzięki temu mogą Państwo dopasować model do maksymalnej liczby osób, jaka może być za każdym razem przetransportowana. Wszystkie produkty zostały wyposażone w praktyczne poręcze, które zwiększają stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowników. W zależności od wariantu mogą posiadać zadaszenie z możliwością demontażu, a także wygodny pojemnik metalowy na narzędzia.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów