Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Uchwyty do rur i profili 

Uchwyt do ceowników NL-C

Towar nie zawsze znajduje się w łatwych do przetransportowania kontenerach lub pudłach - często mogą to być elementy podłużne, owalne lub prostokątne, z którymi nie poradzą sobie standardowe chwytaki. W tym celu powstały uchwyty do rur i profili, a także prętów, które dzięki unikalnej konstrukcji precyzyjnie zabezpieczą ładunek, sprawnie zmieniając jego położenie, zarówno wewnątrz zakładu, jak i na zewnątrz.


Towar nie zawsze znajduje się w łatwych do przetransportowania kontenerach lub pudłach - często mogą to być elementy podłużne, owalne lub prostokątne, z którymi nie poradzą sobie standardowe chwytaki. W tym celu powstały uchwyty do rur i profili, a także prętów, które dzięki unikalnej konstrukcji precyzyjnie zabezpieczą ładunek, sprawnie zmieniając jego położenie, zarówno wewnątrz zakładu, jak i na zewnątrz. Znajdujące się poniżej modele radzą sobie doskonale z towarem z takich materiałów, jak stal, drewno, a nawet aluminium.
Oferujemy uchwyty do dwuteowników, profili, grodzic, ceowników, a także automatyczne warianty przeznaczone do rur. W zależności od wybranego modelu i jego konstrukcji, mogą sobie poradzić z obciążeniem roboczym sięgającym do nawet 10 000 kilogramów. Udostępniamy również możliwość zaprojektowania oraz realizacji osprzętu o indywidualnych parametrach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi produktami w celu zweryfikowania ich specyfikacji technicznej, obejmującej nie tylko dopuszczalne obciążenie robocze, ale również zakres pracy.

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów