Kontakt

Mipromet Spółka z o.o.

NIP:5130226610
REGON:121840344
KRS:0000391888

Sąd rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy

Uchwyty do beczek 

Uchwyt do beczek GB-H

Jako eksperci podnoszenia oraz przenoszenia ładunków dbamy, aby w naszym asortymencie mogli Państwo zawsze znaleźć sprzęt dopasowany do posiadanego towaru - niezależnie od jego kształtu, wagi, rozmiarów oraz zastosowanego materiału. Dlatego w tej kategorii uwzględniliśmy solidne uchwyty do beczek (przede wszystkim tych stalowych), zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, a także rozwiązania umożliwiające ich obracanie.


Jako eksperci podnoszenia oraz przenoszenia ładunków dbamy, aby w naszym asortymencie mogli Państwo zawsze znaleźć sprzęt dopasowany do posiadanego towaru - niezależnie od jego kształtu, wagi, rozmiarów oraz zastosowanego materiału. Dlatego w tej kategorii uwzględniliśmy solidne uchwyty do beczek (przede wszystkim tych stalowych), zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, a także rozwiązania umożliwiające ich obracanie. Posiadają one zróżnicowaną konstrukcję, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo nasze produkty do posiadanego ładunku.


Nasze uchwyty do beczek spełniają przepisy dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, w zależności od modelu pracując pojedynczo lub parami po wykorzystaniu dedykowanego zawiesia. Znajdujące się poniżej rozwiązania znakomicie sprawdzą się przy obciążeniu roboczym sięgającym nawet do 1000 kilogramów, spełniając wymagania większości zakładów przemysłowych oraz portów morskich. W celu dokładniejszego zapoznania się z osprzętem oraz jego specyfikacją techniczną, zapraszamy do przejścia na poszczególne podstrony produktowe.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów